Přeskočit na obsah

3D Tisk

  • Tisk drobných modelů
  • rychlost dodání
  • nízké ceny
  • Maximální vyhovění vašich požadavků

Chcete si vytisknout drobný model, ale nechcete investovat nemalé prostředky do vlastní 3D tiskárny? Od toho jsme tu my! Držáky na pití, panty, kryty, modely, klíčenky, dekorace… To vše můžete najít na stránce printables.com a vybrat si model co vás zaujme. Případně vytiskneme i modely co si sami vymodelujete.

– Cena tisku je 70,-CZK za hodinu

Tisk drobných modelů v maximální
velikosti 220 x 220 x 250 mm

Naše tiskárny umožňují tisknout v maximální velikosti 220 x 220 x 250 mm, což zahrnuje širokou škálu možností pro vaše projekty. Printables.com, nebo thingiverse.com nabízí obrovskou nabídku již vymodelovaných projektů, které jsou dokonale připraveny na 3D tisk. Samozřejmě vám vytiskneme i modely, které si sami vymodelujete, případně pomůžeme.

Jak to u nás probíhá

Kontaktujete nás přes nezávazný kontaktní formulář. Sdělíte nám vaše požadavky a my vám zašleme cenou kalkulaci, případně se můžete ohledně ceny informovat v sekni ceník níže. Odpovídáme do 24h!

Používáme kvalitní PLA filament

Filament PLA je populární materiál pro 3D tisk, který vyniká svou jednoduchostí, spolehlivostí a ekologickými vlastnostmi. PLA je vytvořený z rostlinných zdrojů, často z kukuřičného škrobu nebo cukrové třtiny, což znamená, že je biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí. Tento materiál je oblíbený pro svou schopnost produkovat hladké a pevné tisky, a to i při nižších teplotách tisku. PLA je skvělou volbou pro vytváření precizních a detailních modelů a současně nabízí široký výběr barev. Jde o skvělý materiál pro ty, kteří hledají rovnováhu mezi výkonností, udržitelností a kvalitou výsledného tisku.

Naše/vaše 3D výtisky

Kontaktujte nás přes kontaktní formulář

Miliony již vymodelovaných 3D modelů připravených do tisku naleznete např. na stránkách Printables.com, thingiverse.com (stačí nám zaslat odkaz). Případně nám zašlete vámi vymodelovaný soubor do formuláře níže.