Přeskočit na obsah

3D Tisk

  • Tisk drobných modelů
  • rychlost dodání
  • nízké ceny
  • Maximální vyhovění tvých požadavků

Chceš si vytisknout drobný model, ale nechce se ti investovat nemalé prostředky do vlastní 3D tiskárny? Není problém, pošli nám co chceš a vše zařídíme! Držáky na pití, panty, kryty, modely, klíčenky, dekorace, busty… To vše můžeš najít na stránce printables.com a vybrat si model co tě zaujme. Případně vytiskneme i modely co si sám vymodeluješ.

– Cena tisku je 65,-CZK za hodinu

Tisk 3D Busty na míru- dej si svojí Palici na Polici

Dárek k narozeninám, k svátku, nebo k Vánocům. Obdaruj svoje okolí originálním dárkem a to v podobě 3D busty. Vytvoříme ti sken hlavy, vymodelujeme a zkontrolujeme nedostatky, hodíme to do tiskárny a máš perfektní: Dárek, dekoraci, ozdobu, 

  1. Napíšeš nám přes kontaktní formulář
  2. Sejdeme se a naskenujem tě (5 minut) – Na možnosti naskenovat se sám pomocí fotek pracujeme…
  3. Hodíme tvůj sken do programu a domodelujem chyby
  4. Vytiskneme a tvojí palici ti pošleme/předáme
  • 8cm model – 600,- (na fotce)
  • 12cm – 1200,-

Tisk drobných modelů v maximální
velikosti 220 x 220 x 250 mm

Naše tiskárny umožňují tisknout v maximální velikosti 220 x 220 x 250 mm, což zahrnuje širokou škálu možností pro tvoje projekty. Printables.com, nebo thingiverse.com nabízí obrovskou nabídku již vymodelovaných projektů, které jsou dokonale připraveny na 3D tisk. Samozřejmě ti vytiskneme i modely, které si sám vymodeluješ, případně ti se vším pomůžeme.

Jak to u nás probíhá

Kontaktuješ nás přes nezávazný kontaktní formulář. Sdělíš nám tvoje požadavky a my ti zašleme cenovou kalkulaci, případně se můžeš ohledně ceny informovat v sekci ceník níže. Odpovíme ti do 24h!

Používáme kvalitní PLA filament

Filament PLA je populární materiál pro 3D tisk, který vyniká svou jednoduchostí, spolehlivostí a ekologickými vlastnostmi. PLA je vytvořený z rostlinných zdrojů, často z kukuřičného škrobu nebo cukrové třtiny, což znamená, že je biologicky rozložitelný a šetrný k životnímu prostředí. Tento materiál je oblíbený pro svou schopnost produkovat hladké a pevné tisky, a to i při nižších teplotách tisku. PLA je skvělou volbou pro vytváření precizních a detailních modelů a současně nabízí široký výběr barev. Jde o skvělý materiál pro ty, kteří hledají rovnováhu mezi výkonností, udržitelností a kvalitou výsledného tisku.

Naše/vaše 3D výtisky

Kontaktuj nás přes kontaktní formulář

Miliony již vymodelovaných 3D modelů připravených do tisku nalezneš např. na stránkách Printables.com, thingiverse.com (stačí nám zaslat odkaz). Případně nám zašleš tvůj vymodelovaný soubor do formuláře níže.