Přeskočit na obsah

Tvorba
Webu

  • Tvorba webu
  • Responzivní design stránek přizpůsobený pro tablety a mobilní zařízení
  • Moderní a funkční design, který nestárne.
  • Kompletní servis včetně zařízení domény a spravování stránek
  • Základní služby online marketingu včetně SEO a PPC

Tvorba Webu

Pracujeme v jednom z nejpoužívanějších open source redakčním a publikačním systému. Využívají ho známé weby po celém světě například: The New York TimesSony Music, nebo BBC America a další. Nemusíš se zaobírat tím jak založit vlastní web, tvůj, nebo tvojí firmu dostaneme na internet my. Při tvorbě obsahu ti budeme stále při ruce, sdělíš co chceš na web přidat a zbytek zařídíme my, případně tě zaškolíme pro základní používání a psaní příspěvků.

Jak to u nás probíha

Kontaktuješ nás přes nezávazný kontaktní formulář. Sdělíš nám tvoje požadavky a my ti podáme návrh jak by web mohl vypadat. Odsouhlasíme si možnosti a funkce, které chceš na webu mít a jde se do práce. Nebojíme se ničeho, chceme mít tvojí spokojenost na prvním místě.

Moderní vzhled stránek

První dojem je důležitý. Když potenciální zákazníci rozkliknou tvoje stránky rozhodně je neosloví web s 10 let starým designem a nezabezpečeným certifikátem. Buď lepší, než tvoje konkurence. Znič jí TOP webem.

Responzivní stránky

Až 50% celkového procházení internetu probíhá na chytrých telefonech/tabletech. Stránky budou plně kompatibilní v rozhraní chytrých telefonů a tabletů. Ať už bude web spuštěn na jakémkoli zařízení, bude mu plně přizpůsoben.

S námi Budeš vidět!!

Web může být sebelepší, ale k čemu je, když ho vyhledávače nedokážou najít? Při tvorbě webu zařídíme, aby tvůj web vyhledávače a potenciální zákazníci dokázali jednoduše vyhledat.

Vyřešíme za tebe doménu

Vyber si dostupnou doménu a my zbytek zařídíme za tebe. Zaregistrujeme ti doménu a zajistíme zabezpečení stránky HTTPS. Online svět čeká!

Neos Online

Jsme tu pro tebe a tvůj nový start v online světě

Naše práce

Matyáš Gál - Fotograf
Fotografické Portfolio

Vytvořili jsme web známému libereckému fotografovi Matyáši Gálovi. Jme rádi, že nám dal důvěru. udělali jsme web ve kterém má podle požadavků Matyáš své portfolio fotografií, kontaktní formulář i prolinkování na facebookové stránky. Podívejte se na výsledek Matyáš Gál Fotograf .

POINT Podlahy
Podlahářská firma

Další zákazník co nám svěřil jeho důvěru je rodinná firma sídlící na Liberecku. V rámci jejich restrukturalizace jsme dostali za úkol přepracovat starý web a navléknout ho do nového vzhledu. Požadavky webu byly: Jednoduchost, Minimalistický design vnesený do One page webu. Na výsledek se můžete podívat na POINT Podlahy a posoudit zda byla naše práce povedená. 

Ceník

Jednoduchý web

Jednoduchý web hodící se např. pro řemeslníky, malé firmy, osobní portfolio a nebo freelancery, kteří nabízejí své služby světu. 

Cena za kompletní web je 5 900,- 

V ceně není zahrnuta doména a hosting – cca 800,- za rok

Kompletní podpora

Spravování stránek v podobě doplňování informací, tvoření nových podstránek, starání se o bezproblémový chod, aktualizace. Garance rychlé reakce.

Cena za správu stránek na rok je 4 000,-