Přeskočit na obsah

Tvorba
Webu

  • Tvorba webu
  • Základní služby online marketingu včetně SEO a PPC
  • Responzivní design stránek přizpůsobený pro tablety a mobilní zařízení
  • Moderní a funkční design, který nestárne. Přesvědčte se!
  • Kompletní servis včetně zařízení domény a spravování stránek

Tvorba Webu

Pracujeme v jednom z nejpoužívanějších open source redakčním a publikačním systému. Využívají ho známé weby po celém světě například: The New York TimesSony Music, nebo BBC America a další. Nemusíte se zaobírat tím jak založit vlastní web, vás, nebo vaší firmu dostaneme na internet my. Při tvorbě obsahu vám budeme stále při ruce, sdělíte co chcete na web přidat a zbytek zařídíme my, případně vás zaškolíme pro základní používání a psaní příspěvků.

Jak to u nás probíha

Kontaktujete nás přes nezávazný kontaktní formulář. Sdělíte nám vaše požadavky a my vám podáme návrh jak by web mohl vypadat. Odsouhlasíme si možnosti a funkce, které chcete na webu mít a jde se do práce. Nebojíme se ničeho, chceme mít vaší spokojenost na prvním místě. Jsme na začátku a proto máme přijatelné ceny, váš web si zařadíme do portfolia, tudíž se jedná o oboustrannou výpomoc.

Moderní vzhled stránek

První dojem je důležitý. Když potenciální zákazníci rozkliknou vaše stránky rozhodně je neosloví web s 10 let starým designem. Buďte rozdíloví oproti své konkurenci. Od toho jsme tu my.

Responzivní stránky

Až 50% celkového procházení internetu probíhá na chytrých telefonech/tabletech.  Stránky budou plně kompatibilní v rozhraní chytrých telefonů a tabletů. Ať už bude web spuštěn na jakémkoli zařízení, bude mu plně přizpůsoben.

S námi Budete vidět!!

Web může být sebelepší, ale k čemu je, když ho vyhledávače nedokážou nalézt? Při tvorbě webu zařídíme, aby vás vyhledávače a potenciální zákazníci dokázali vyhledat.

Vyřešíme za vás doménu

Vyberte si dostupnou doménu a my zbytek zařídíme za vás. Zaregistrujeme vám doménu a zajistíme zabezpečení stránky HTTPS. Online svět čeká!

Neos Online

Jsme tu pro vás a váš nový začátek v online světě

Naše práce

Matyáš Gál - Fotograf
Fotografické Portfolio

Vytvořili jsme web známému libereckému fotografovi Matyáši Gálovi. Jme rádi, že nám dal důvěru. Vytvořili jsme web ve kterém má podle požadavků Matyáš své portfolio fotografií, kontaktní formulář i prolinkování na facebookové stránky. Podívejte se na výsledek Matyáš Gál Fotograf .

POINT Podlahy
Podlahářská firma

Další zákazník co nám svěřil jeho důvěru je rodinná firma sídlící na Liberecku. V rámci jejich restrukturalizace jsme dostali za úkol přepracovat starý web a navléknout ho do nového vzhledu. Požadavky webu byly: Jednoduchost, Minimalistický design vnesený do One page webu. Na výsledek se můžete podívat na POINT Podlahy a posoudit zda byla naše práce povedená. 

Ceník

Jednoduchý web

Jednoduchý web hodící se např. pro řemeslníky, malé firmy, osobní portfolio a nebo freelancery, kteří nabízejí své služby světu. Cena za kompletní web je 5 500,- 

V ceně není zahrnuta doména a hosting – cca 800,- za rok

Komplexní web s funkcemi navíc

Komplexní provedení webu s několika funkčními sekcemi, zajištění plynulosti chodu stránek a stálá podpora naším týmem. Zařazení složitějších prvků a maximální vyhovění osobních preferencí pro vaše stránky. Cena za komplexní web je 9 500,-