Přeskočit na obsah

Video-produkce

  • Svatby
  • Akce
  • Promo videa
  • Realitní videa
  • Video na klíč
  • Rychlá editace a zaslání výsledného videa
  • 4K rozlišení

Nech si zvěčnit tvoje okamžiky a uchovej si zážitky ve formě kvalitního videa na které se můžeš kdykoli podívat. Vaše svatby, akce, oslavy, promo pro tvojí firmu. kontaktuj nás! 

Natáčíme na iPhone

Focení a Natáčení videí na iPhone již dokáže plnohodnotně nahradit Kamery a Zrcadlovky, proto jsme se rozhodli jít odlišnou cestou, než cestou profesionálních kamer a fotoaparátů. Vysvětlíme hlavní důvody:
Jednou z hlavních výhod iPhonu je schopnost natáčet vysoce kvalitní videa a rychlá práce s následným střihem, díky němu dostaneš výsledné editované video do 48h od natočení. Další výhodou je jeho kompaktnost, obratnost a manipulace. iPhone patří k naprosté video špičce kompaktních kamer, kterou lze srovnávat s profesionálním vybavením, to znamená, že tvoje video bude plné detailů a ostrých záběrů. 

Abychom zabránili rozechvění kamery využíváme profesionální stabilizátor na kterém máme iPhone připevněn. A už tak výbornou základní stabilizaci iPhonu posouváme na další úroveň. Takto vypadá naše vybavení

Jak to u nás probíhá

Stabilizátor

Kontaktuješ nás přes nezávazný kontaktní formulář. Sdělíš nám tvoje požadavky a my ti zašleme cenovou kalkulaci, případně se můžeš ohledně ceny orientačně informovat v sekni ceník níže. Odpovídáme do 24h!

Podívej se sám a podívej se na naší tvorbu

Ceník

Firemní akce, Obchodní akce, Obecné společenské akce apod.: 

Natáčení max. 4 hodiny – 5 000,- (může se zvýšit podle náročnosti)

Natáčení celý den – 10 000,-

– Svatba

Pouze obřad – 4 000,-

Celý obřad + první tanec + zábava max do 22:00 – 10 000,-

– Natáčení v hodinové sazbě

1 Hodina – 1500,-