Přeskočit na obsah

Dron

  • Fotografie a videoprodukce
  • Editace výsledného videa, nebo fotek a zaslání v plné kvalitě, případně nahrání na flashdisk (Garance předání maximálně do 2 dnů)
  • Kontrola střechy, nebo obtížně přístupných výškových částí
  • Natáčení/Nafocení realit, domů a pozemků
  • Základní seznámení s letem a ovládáním vašeho dronu DJI

Fotografie a video produkce Vytváříme fotografie a videa, která vám doslova vezmou dech. Dron nám umožňuje zachytit nádherné snímky z neuvěřitelných výšek, což vašim projektům dodává jedinečnou vizuální dimenzi.

Editace výsledného videa nebo fotek Nabízíme úpravu videa a fotografií, abychom zajistili, že výsledek bude plně odpovídat vašim očekáváním. Výsledné soubory vám zašleme v plné kvalitě a pokud preferujete, rádi je nahrajeme třeba na flashdisk. A to vše s garancí předání/odeslání do 2 dnů!

Kontrola střech a výškových částí Máte potřebu zkontrolovat střechu nebo jiné obtížně přístupné místo? Díky dronu se dostaneme i na místa, která jsou zdánlivě nedosažitelná. Dron vyletí až 120m vysoko, což je výš, než nejvyšší budova v České Republice (AZ Tower 111m).

Natáčení a focení realit Zvyšte atraktivitu vaší nabídky nemovitostí pomocí našich záběrů z dronu. Nafotíme nebo natočíme váš dům, byt či pozemek z nejlepších úhlů a zdůrazníme jeho potenciál.

Seznámení s letem a ovládáním vašeho dronu DJI Máte vlastní dron od značky DJI a nejste si jisti, jak ho co nejlépe využít? Nabízíme základní seznámení s letem a ovládáním. Naučíme vás základním dovednostem a trikům, abyste mohli dron plně využít.

Víme, že každý zákazník je jedinečný. Proto se snažíme vaše přání a potřeby plně pochopit a poskytnout vám zážitek, který vás nadchne. Jsme tu, abychom vám poskytli nejlepší záběry z nejvyšších výšek!

CENÍK

  •  doba letu 30 minut – cca 1500,- v závislosti na náročnosti se může částka zvýšit. Další započatý čas se násobí např. hodina – 3000,-
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Např. Jan Novák