Přeskočit na obsah

Dron

  • Fotografie z dronu
  • Video z dronu
  • Editace výsledného videa, nebo fotek a zaslání v plné kvalitě, případně nahrání na flashdisk (Garance předání maximálně do 2 dnů od pořízení)
  • Kontrola střechy, nebo obtížně přístupných výškových částí
  • Natáčení/Nafocení realit, domů a pozemků
  • Základní seznámení s letem a ovládáním tvého dronu DJI

Všechny nové záběry a fotky z dronu najdeš na našem Instagramu a TikToku!

Fotografie z Dronu

Vytváříme fotografie, které ti doslova vezmou dech. Dron nám umožňuje zachytit nádherné snímky z neuvěřitelných výšek. Otevírá se před tebou nová perspektiva v podobě promo fotek, nafocení nemovitostí, focení architektury, větších skupin lidí, nebo nafocení stavu střech. Fotky z dronu můžeš najít na našich sociálních sítí.

Video z Dronu

Profesionální záběry rozbijí nudný stereotyp a zaujmou i tvoje potencionální zákazníky, nebo diváky. Svatby, videa realit k prodeji, záběry venkovních akcí, nebo videa určená k propagaci. Vysoce kvalitní videa, která dokážeme točit i vertikálně/na výšku. Nová perspektiva z výšek otevírá nové možnosti. Zachyť svoje momenty co nejdříve!

Sleduj, ať ti něco neuletí!

Editace Fotek a Videa

Nabízíme úpravu videa a fotografií, abychom zajistili, že výsledek bude plně odpovídat tvému očekávání. Výsledné soubory ti pošleme v plné kvalitě a pokud preferuješ, rádi ti je nahrajeme třeba na flashdisk. A to vše s garancí předání/odeslání do 2 dnů!

Víme, že každý zákazník je jedinečný. Proto se snažíme tvoje přání a potřeby plně pochopit a poskytnout ti zážitek, který tě nadchne. Jsme tu, abychom ti udělali nejlepší záběry z nejvyšších výšek!

Další užitečné využití Dronu

Fotky a videa vašeho domu

Objevte svůj dům z úplně nové perspektivy! Nabízíme profesionální fotografie a videa z dronu, které zachytí vaší nemovitost z ptačí perspektivy. Podívejte se na svůj dům z výšky, získejte jedinečné a působivé záběry, které zdůrazní jeho krásu a atraktivitu. Kontaktujte nás a nechte nás zachytit vaši nemovitost z nejlepších úhlů. Po zaslání adresy se domluvíme v přesný den a čas, kdy bude možno váš dům obletět. Váš dům obletíme a dodáme vám finálně upravené video + fotky z několika úhlů. Teoreticky se nemusíme ani potkat, video a fotky vám po domluvě dodáme na klíč.

Kontrola střech a výškových částí dronem

Máš potřebu zkontrolovat střechu, komín, nebo jiné obtížně přístupné místo? Díky dronu se dostaneme i na místa, která jsou zdánlivě nedosažitelná. Dron vyletí přes 120m vysoko, což je výš, než nejvyšší budova v České Republice (AZ Tower 111m). Kontrola komínů, elektrického vedeni, tam všude je dron velkým pomocníkem. Vyhněte se nebezpečným výškám a ušetříte si čas, zdraví i nervy. Jednoduše dostupná perspektiva z výšek otevírá nové možnosti. Kontrola střechy dronem bezpečně a rychle.

Seznámení s letem a ovládáním vašeho dronu DJI

Vlastníš dron od značky DJI a nejsi si jistý, jak ho co nejlépe ovládat? Nabízíme ti seznámení s letem a ovládáním tvého stroje. Vysvětlíme ti pravidla a připravíme tě na pilotní zkoušky dronu do 250g. Sejdeme se na louce a naučíme tě dovednosti a triky, abys mohl dron plně využít. Vysvětlíme ti všechny režimy a uděláme z tebe droního Mavericka co využije všechny možnosti na Full.

CENÍK

  • Vzlet/lokace  – cca 2 000- (další započatý čas se násobí)

@neosonline.cz LBC✈️ Pro video z dronu napiš📩📝 neosonline.cz #neos #libereckykraj #liberec #dronevideo #dron ♬ green to blue (Sped Up) - Aurenth