Přeskočit na obsah

Naše Práce

Naše práce Neos Online

Vytvořili jsme web známému libereckému fotografovi Matyáši Gálovi. Jme rádi, že nám dal důvěru. Vytvořili jsme web ve kterém má podle požadavků Matyáš své portfolio fotografií, kontaktní formulář i prolinkování na facebookové stránky. Podívejte se na výsledek Matyáš Gál Fotograf .

Další zákazník co nám svěřil jeho důvěru je rodinná firma sídlící na Liberecku. V rámci jejich restrukturalizace jsme dostali za úkol přepracovat starý web a navléknout ho do nového vzhledu. Požadavky webu byly: Jednoduchost, Minimalistický design vnesený do One page webu. Zákazník využil služby tvorba webu bez online marketingu. Na výsledek se můžete podívat na POINT Podlahy a posoudit zda byla naše práce povedená. 

Mezi námi nabízené služby patří také správa sociálních sítí s tvorbou obsahu. Nedávné vstoupení Seatu a jeho sportovní verze Cupra do dealerství Liberecké firmy Auto Koutek znamenalo vytvoření Instagramu a vybudování povědomí o působení značek v Liberci, potažmo Libereckém Kraji. Tvoření fotografií a videí na sociální sítě probíhalo v naší režii a jelikož nás automobilový svět baví, šlo focení, točení a psaní popisků téměř samo. Výsledek je zde Seat Cupra Liberec.

 

Na dalších webech pracujeme…